MAXQDA je přední světový software pro kvalitativní a smíšenou analýzu dat.

Analyzujte všechny druhy dat – od textů po obrázky a audio/video soubory, webové stránky, tweety, diskusní skupiny, odpovědi na průzkumy a mnoho dalšího. MAXQDA je výkonný, snadno použitelný, inovativní a uživatelsky přívětivý a zároveń také z jediný předních QDA software, který je 100% identický na Windows i na Mac.

ORGANIZUJTE
Všechno na jednom místě
MAXQDA pracuje s širokou škálou datových formátů. Textové dokumenty, tabulky Excel, soubory PDF, obrázky, data webových stránek, audio nebo video nahrávky, soubory SPSS, bibliografické záznamy, diskuse v diskusních skupinách – dokonce i komentáře na YouTube a tweety na Twitteru – to vše můžete analyzovat!

PŘEPIŠTE A ANALyZUJTE
Získejte maximum ze svých dat
Vestavěné nástroje pro profesionální přepisy audio a video nahrávek. Samozřejmě také můžete importovat přepisy, které jste vytvořili v samostatném programu a propojit je s původním mediálním souborem. Nebo kódujte a analyzujte svůj mediální soubor tak, jak je – i bez předchozího přepisu.

POZNÁMKA A SHRNUTÍ
Získejte přehled
Při práci si pište poznámky a připojujte je kamkoli – k dokumentům, ke kódům nebo k samotným datům. Shrňte nejdůležitější datové body nebo je parafrázujte, abyste vytvořili kódovací systém. Se správcem poznámek, souhrnnými mřížkami a souhrnnými tabulkami nikdy neztratíte přehled o svém pokroku!

VIZUALIZACE
Porozumějte tomu, jak se věci propojují
Vizualizujte průběh rozhovoru, porovnejte dokumenty nebo použijte koncepční mapy k vizualizaci souvislostí. Identifikujte vzorce a vztahy, prezentujte a dále prozkoumávejte svá data.

PUBLIKOVÁNÍ
Podělte se o svůj výzkum s celým světem
Snadno generujte a přizpůsobujte sestavu pomocí aplikace MAXQDA Smart Publisher a exportujte do mnoha formátů. Pomocí otázek, témat a teorií rychle shromažďujte výstupy a závěry na různá témata ve všech fázích.


Na výběr jsou k dispozici tři různé edice produktu MAXQDA.
Porovnejte jejich specifické vlastnosti a vyberte si edici MAXQDA, která vám bude nejlépe vyhovovat.

MAXQDA Standard
MAXQDA Plus
MAXQDA Analytics Pro

Pro přehledný seznam s porovnáním rozdílových funkcí mezi edicí MAXQDA Standard, MAXQDA Plus a MAXQDA Analytics Pro klikněte zde.